Загальні питання господарювання:

 • Супровід угод з купівлі нерухомості (аналіз документів, аналіз історії об’єкта)
 • Супровід передачі іпотекодержателю права власності на предмет іпотеки за статтею 37 Закону України «Про іпотеку».
 • Супровід угод із продажу корпоративних прав
 • Зняття / накладення арештів, виконання рішень суду в частині реєстрації
 • складення листів будь-якого призначення, супровідних документів на адресу контрагентів;
 • роз’яснення чинного законодавства та складення письмових довідок щодо конкретних ситуацій, повноважень певних осіб тощо;
 • договірна робота, складення та узгодження договорів, прогнозування договірних ризиків, супровід укладення договорів та змін до їх умов тощо;
 • активне використання баз даних, відкритих державних реєстрів для оперативного отримання необхідних даних щодо контрагентів та власного підприємства.
заказать консультацию

З бюрократичними проблемами найчастіше стикаються всі суб’єкти господарської діяльності. Переважно, в юридичної допомоги вони потребують, щоб:

 • перейменувати організацію, компанію, фірму;
 • змінити юридичну адресу;
 • провести на підприємстві реорганізацію;
 • зареєструвати окремі підрозділи;
 • отримати дозвільну документацію;
 • створити господарські товариства;
 • вирішити суперечки з різними службами (податкова, митна);
 • укласти договори, здійснити їх подальший супровід.

Крім цього суб’єкти господарського права в період свого функціонування і розвитку нерідко стикаються і з іншими турботами:

 • контрагенти виконують свої обов’язки неналежним чином;
 • різні утиски з боку різних державних органів.

У підсумку фізичні та юридичні особи просто змушені боротися за свої права. Вони відстоюють їх усіма можливими і доступними способами. Адвокат з юридичних послуг нашої компанії завжди надасть висококваліфіковану підтримку, допоможе у вирішенні наступних питань – зареєструє або припинить господарську діяльність, коректно внесе правки і зміни в установчу документацію. Зареєструє і розробить господарські договори.

Наші фахівці мають доступ до Єдиного державного реєстру суб’єктів господарської діяльності, тому вони завжди отримають з нього необхідну виписку, довідку, витяг. Крім цього відкриють рахунок в банку, нададуть усні або письмові юридичні консультації, візьмуть участь в переговорах, щоб врегулювати спір, виготовлять судову документацію.

Наша підтримка полягає в складанні специфічної документації найрізноманітнішого призначення – листи, скарги, звернення, заяви. Вони представляють інтереси клієнта в судових інстанціях будь-якого рівня, оскільки їх досвід дозволяє займатися їм складними справами. Блискуче виграні справи можна переглянути в розділі «Кейси», додаткова інформація також представлена ​​в розділі «Корисна інформація».

Адвокат з юридичних послуг грамотно позиціонує інтереси клієнта в органах державної влади і місцевого самоврядування, в будь-яких організаціях і установах. Наші юристи без проблем справляються з будь-якого поставленого завдання, в тому числі, складуть і необхідний адвокатський запит. Адвокатура групи компаній «Легальний бізнес» отримує судові рішення, і гарантує їх виконання в реальності.

Складання юридичної документації

До нас звертаються не тільки за повноцінної допомогою у веденні судової справи. Найчастіше наші юристи грамотно складають окремі процесуальні документи. При цьому справа може вже розглядатися на будь-якій стадії. Наш юрист без проблем виготовить необхідний документ будь-якої складності і неважливо, в якій правовій сфері він буде використовуватися. Наша команда компетентна у всьому, працює максимально швидко і професійно.

Робочий процес відбувається так. Адвокат знайомиться з матеріалами справи. Потім надає консультацію, дає знати про своє бачення проблеми і пропонує найбільш оптимальний варіант в даній ситуації. Спеціаліст в сфері юриспруденції займається складанням наступної важливої ​​документації – претензії і відповіді на них, звернення, заперечення, відзиви, позовні заяви, клопотання. Сюди ж відносяться і скарги на отримані і не задовольняють судові рішення, судові заяви з вимогами перегляду справи в зв’язку з нововиявленими обставинами.

Даний перелік, звичайно, не є вичерпним. Спектр послуг, які ми надаємо досить широкий. У процесі професійного розвитку і функціонування колегія наших адвокатів не використовує методики, що суперечать чинному законодавству. Ми ніколи не йдемо ні на які компроміси, щоб, наприклад, полестити суду, догодити державному органу або справити враження на третіх осіб.

Для нас найважливіше законні інтереси клієнта. У нашій роботі ніщо не заважає наданню юридичних послуг на належному рівні. Працюючи виключно в рамках закону, наші адвокати досить успішно, наполегливо і принципово відстоюють права кожного клієнта. Юристи нашої компанії мають глибокі знання права, мають колосальну практику, допомагаючи клієнтам, не знімають з себе відповідальності.