Представництво в господарських і цивільних судах:

  • представництво суб’єкта господарювання в судах загальної юрисдикції та господарських судах;
  • здійснення прогнозування наслідків різних моделей поведінки підприємства під час вирішення справ судами з урахуванням судової практики;
  • досудове врегулювання господарських спорів з контрагентами;
  • підготовка та пред’явлення позовних заяв про стягнення заборгованості, шкоди та з інших питань;
  • захист у господарських та цивільних справах з приводу ведення господарської діяльності, підготовка клопотань, відзивів тощо;
  • допомога у виконанні судових рішень.
заказать консультацию

Власники різного роду бізнесу мають різноманітні юридичні проблеми специфічного характеру, які зможуть грамотно усунути наші адвокати по господарських справах. Розуміючи динаміку розвитку і потреби бізнесу, знаючи правову регламентацію різних сфер господарської діяльності, ми цілком здатні забезпечити стабільну правову підтримку на всіх етапах – від узгодження та укладення господарських договорів до стягнення боргів в судовому порядку або здійснення захисту від незаконних позовів.

Адвокат по господарських справах займається вирішенням судових суперечок між фізичними і юридичними особами в судових інстанціях будь-якого рівня. У компетенції юриста розгляд таких справ – про стягнення боргу з контрагентів, як на стороні позивача, так і на стороні відповідача.

До суб’єктів господарювання відносяться всі, хто будь-який свій діяльністю прагне отримати прибуток. Вони виконують різні роботи, займаються виробництвом певної продукції, надають різноманітні послуги, укладаючи при цьому договори, якими регламентовано умови їх діяльності. Коли договірні умови (повністю або частково) не виконуються будь-якою стороною, то це призводить до того, що діяльність одного з суб’єктів господарського права не приносить бажаного результату, що і стає «каменем спотикання» і приводом зустрітися в суді, щоб відновити справедливість.

У господарських судах всі спірні питання вирішуються досить оперативно. Будь-якому суб’єкту господарського права є ефективно захищати свої права. Адже нерідко їх оскаржують або вони порушуються. Наш адвокат у господарських справах має колосальний практичний досвід ведення подібних справ в судах будь-яких інстанцій, про що свідчать наші перемоги, з якими можна ознайомитися в розділі «Кейси».

Відповідно, наші юристи можуть якісно і в самі стислі терміни вирішити будь-які ваші проблеми, що стосуються господарської діяльності. До фатальних наслідків в майбутньому часто призводить банальна людська недбалість, неграмотність сучасних юристів, неуважність і безвідповідальність.

Справа в тому, що керуючий підприємством орган не може самостійно впоратися з багатьма проблемами юридичного характеру. Обумовлено це тим, що кожен повинен займатися своєю роботою, адже законодавчі акти представлені у величезному масиві. Тому керівники компанії не в змозі особисто розробити правову позицію, щоб звернутися до господарського суду, дотримуючись процесуальних вимог при оформленні звернення.

Навіть власний юрисконсульт не завжди справляється з поставленим ускладненою завданням, щоб компанія або підприємство змогло відстояти свої інтереси – оскаржити договір, угоду. Оскільки він має вузьку спеціалізацію або відсутність практики і навичок для успішної участі в господарських спорах і їх сприятливому дозволі. Підсумок спору цілком залежить від того, з якою кваліфікацією і досвідом у вирішенні господарських спорів обраний представник.

Адвокати нашої компанії володіють всіма необхідними якостями і знаннями, щоб гідно вести справи даної специфікації. У них є достатній досвід блискучого вирішення господарських спорів. Запорука успіху в цій справі – це глибокий аналіз чинного законодавства і судової практики вищих судових інстанцій. Наші юристи працюють без помилок, кожна справа супроводжується документальним і правовим аналізом.

Наш адвокат у господарських справах нерідко працює спільно з іншими фахівцями, якісно готуючись до судового розгляду і виробляючи консолідовану правову позицію. Відповідно, ваш представник в суді завжди буде мати вагому перевагу в доказовій базі, аргументах, фактах. А ви зможете гарантовано розраховувати на той результат, який необхідний вам.

Спільна співпраця з нами обіцяє вам особливі переваги:

  • незалежний погляд на вашу ситуацію наших фахівців. Часто клієнти звертаються спочатку до адвокатів некомпетентним або малодосвідчених, що загрожує провалом справи. Зрозумівши, що успіху їм не бачити, вони звертаються до нас. Досвідчені адвокати переглядають матеріали, вибудовують власну лінію ведення справи і виграють процес. Ми працюємо над складними завданнями колегіально, тому і помічаємо тонкощі, які залишили без уваги інші адвокати;
  • вигідне фінансове співробітництво;
  • ми завжди до ваших послуг, незалежно від того, на якій стадії знаходиться розгляд вашої справи.

Наші фахівці беруть справи на експертизу і розгляд ще до суду, поки остаточно не вирішено, буде направлено звернення до суду чи ні, так і тоді, коли справа вже розглядається в різних судових інстанціях.