Захист від необґрунтованого втручання органів державної влади:

 • спори з органами Державної фіскальної служби про оскарження податкових повідомлень-рішень, в тому числі щодо формування податкового кредиту або податкових зобов’язань;
 • спори з органами Державної фіскальної служби про оскарження поточних рішень контролюючого органу, в тому числі щодо блокування декларації про податкові зобов’язання;
 • переписка з контролюючими органами з питань ведення господарської діяльності;
 • підготовка адміністративних скарг на протиправні дії та рішення суб’єктів владних повноважень;
 • зняття податкової застави;
 • досудове та судове врегулювання випадків перешкоджання законній господарській діяльності.
заказать консультацию

Фіскальні та правоохоронні органи, служби контролю неминуче стикаються з будь-яким бізнесом в процесі його існування і розвитку. Відбувається це з породженням суперечок з фіскальною та митною службами, антимонопольним комітетом. Внаслідок чого, власникам бізнесу доводиться звертатися за допомогою до адвокатів для того, щоб отримати захист прав, в якій вони потребують, законних інтересів.

Сьогодні представники державних служб, в першу чергу, завжди переслідують таку мету – повномасштабна реалізація вказівок керівного складу та ігнорування задоволення інтересів людей або підприємств. Як наслідок, виникають численні, різноманітні і неприємні порушення:

 • прав організацій на сформований податковий кредит, коли законність дотримана;
 • прав громадян країни на пенсійне забезпечення;
 • епізоди дискримінації та вимагання – усунення проблеми незаконними методами.

Адвокат по адміністративних справах нашої компанії володіє серйозним досвідом, який він отримав, займаючись успішним оскарженням рішень влади та її службовців. Грамотно застосовані мотиваційні прийоми дозволяють реально домогтися успіху в деяких напрямках:

 • довести суду, що розглядаються рішення були прийняті незаконно, а, відповідно, переконати суд їх скасувати;
 • домогтися того, що суд визнає дії протиправними. Це ж стосується і бездіяльності;
 • суд зобов’яже порушника відновити ущемлені права.

При правильному підході до справи вже перша зустріч на судовому засіданні принесе свої плоди – службовець різко змінює свої судження і вже більш лояльно ставиться до позивача. Допомога адвоката в адміністративних справах полягає в тому, що він здатний грамотно вирішити адміністративні суперечки.

Тобто, завдання нашого фахівця зводиться до того, щоб вирішити проблему між організаціями, підприємствами та органами державної влади, місцевого самоврядування. Це відбувається тоді, коли перші впевнені, що останні спровокували порушення їх прав, висунутими рішеннями, виконаними діями.

Правова допомога групи компаній «Легальний бізнес» в адміністративних справах

Ми вибудовуємо ефективний захист порушених прав суб’єктів права, звертаючи увагу на важливі нюанси, здійснюючи спеціальну підготовку, підходимо до найголовнішого:

 • участь у вирішенні спору на досудовій стадії;
 • складаємо документацію, надаємо юридичний супровід в процесі розгляду справ.

Спираючись на багаторічний досвід блискуче завершених адміністративних справ (розділ «Кейси») сьогодні ми обгрунтовано стверджуємо, що працюємо за абсолютно іншими, новими методиками, кардинально відрізняються від стандартних і неактуальних способів. Наші адвокати в адміністративних справах в оперативному порядку виявляють проблему і максимально ефективно застосовують всілякі сучасні доступні інструменти, щоб її усунути в найкоротший термін.

Ми вирішуємо проблеми клієнтів, використовуючи певний алгоритм – вивчаємо матеріали по справі про адміністративне правопорушення, розробляємо доступні варіанти ведення справи, оцінюємо і аналізуємо акти держорганів. В поле зору фахівців потрапляють для ретельного розгляду і прийняті ними рішення. Скрупульозно оцінюються адвокатським складом і здійснені дії представниками державної влади. Профі в юриспруденції розробляють ефективну стратегію, яка дозволить грамотно вести справу і гарантовано домогтися успіху.

Адвокат по адміністративних справах на кожному судовому процесі присутній ретельно підготовленим, які мають максимум корисної та важливої ​​інформації. Допомога адвоката в адміністративних справах зосереджена і в зборі / оформленні доказів для подання до суду. Юрист захищає клієнта і представляє його інтереси в суді від його імені за дорученням в його відсутність. Також до компетенції фахівця в сфері юриспруденції входить і оскарження рішень суду у вищих інстанціях.