Представництво у кримінальному процесі:

  • скасування арешту майна, в тому числі грошових коштів на розрахункових рахунках підприємства;
  • кримінальний процесуальний захист будь-якого суб’єкта кримінального процесу;
  • використання всього переліку повноважень учасника провадження, складення та подання клопотань;
  • оскарження до суду дій та бездіяльності слідчого і прокурора;
  • прогнозування результатів досудового розслідування з урахуванням різних моделей поведінки учасників кримінального провадження;
  • участь у слідчих діях на будь-якому боці, мінімізація порушень конституційних прав громадян;
  • ефективне спонукання правоохоронних органів розпочати кримінальне провадження за заявою клієнта, спонукання слідчого і прокурора до виконання клопотань про проведення необхідних слідчих дій.
заказать консультацию

Кримінальні переслідування правоохоронцями вельми негативно відбиваються на долі будь-якої людини, і можуть спричинити за собою не зовсім приємні, а найчастіше, навіть трагічні зміни в звичайному житті, кар’єрі, роботі, навчанні. На жаль, неможливо до будь-якого неприємного зміни в своєму житті заздалегідь підготуватися на належному рівні. Тому багато раптово стають жертвами злочинів. Відповідно, в таких випадках потерпіла сторона має велику потребу в співчутті, непохитному юридичному поданні та захисті своїх прав.

Сьогодні не бракує в послугах адвокатів. Вони володіють різним досвідом у веденні кримінальних справ. Що дуже важливо, так щоб власна захист не перетворювалася в накопичення досвіду або проходження практики початківцям фахівцем в юриспруденції, який отримає можливість взяти участь в ще одній справі, але, абсолютно не гарантуючи своєму клієнтові позитивний результат.

Наш адвокат у кримінальних справах допоможе вам в будь-якому кримінальному переслідуванні, яке здійснюється проти вас, а також в тих випадках, коли ви стали жертвою злочинів

У наших фахівців є необхідний юридичний ресурс, досвід, які можемо максимально якісно використовувати на вашому боці в будь-який складний період вашого життя.

У співпраці з нами на всіх стадіях кримінального провадження вам гарантовано професійний супровід:

  • повна секретність, відсутність розголосу;
  • індивідуальне рішення проблем;
  • кваліфікована захист.

Адвокат у кримінальних справах вміло поєднує знання кримінального законодавства та досудової практики, враховуючи алгоритм прийняття рішень суддівським і слідчим складом. Ми займаємося господарської злочинністю, у сфері IТ, проти держбезпеки. Професійний ринок адвокатури зовсім не багатий вузькими спеціалістами даних напрямків. Відповідно, допомога «рядового» адвоката буде далеко недоречна і недостатня.

Допомога адвоката у кримінальних справах, що спеціалізується в сфері IТ, полягає в прекрасному комплексі накопиченого практичного досвіду, професійних навичок, власного моніторингу, аналізу та досліджень виниклого питання, що гарантує отримання позитивного результату. Адвокати даного профілю використовують на практиці тільки ті лінії захисту, які багаторазово успішно перевірені, гарантують відстоювання законних прав, свобод та інтересів клієнта.

У кримінальному праві також передбачена відповідальність за злочинні дії проти держбезпеки. Наші адвокати у кримінальних справах компетентні і в даному напрямку. Адвокат у кримінальних справах чудово справляється з ускладненим пошуком доказів, трудомістким збором доказової бази, має необхідний багажем знань.

Наш юрист вимагає проведення перевірок, готує заяви і скарги, збирає докази, вивчає матеріали кримінальної справи, захищає клієнта в суді на всіх судових інстанціях. Про напрацьований практичний досвід Ви можете ознайомитися в розділі «Кейси».