замовити консультацію

МИ ПРАГНЕМО ДО ДОСКОНАЛОСТІ

ТІЛЬКИ ЗАКОННИЙ ШЛЯХ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЕФЕКТИВНІСТЬ

ПОТРЕБУЄТЕ АДВОКАТА?

НЕ ВАГАЙТЕСЬ – ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

 

РОЗУМНЕ ПОЄДНАННЯ ЗНАНЬ, СТРАТЕГІЇ І

ТАКТИКИ УМОЖЛИВЛЮЄ НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ

ТА РЕАЛЬНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ПРАВ

Група компаній “Легальний Бізнес”

Група компаній «Легальний бізнес» надає якісні юридичні послуги за доступною ціною фізичним і юридичним особам в столиці і на території будь-якого міста України.

Ми прагнемо до постійного вдосконалення надання послуг і забезпечення задоволення кожного клієнта. Наші співробітники та партнери складаються з досвідчених адвокатів і юристів, які відносяться до кожного клієнта з належним доглядом і повагою.

Ми практикуємо в таких сферах застосування права: захист фізичних і юридичних осіб від кримінальної та адміністративної переслідування; комплексний правовий супровід господарської діяльності, представництво фізичних та юридичних осіб в господарському, цивільному та адміністративному процесах.

Наші фахівці здатні надавати якісний сервіс в широкому спектрі правовідносин – від забезпечення стягнення боргових зобов’язань контрагентів або оскарження рішень фіскальних органів до підтримки в процесі розірвання шлюбу.

Будь-який надається нами сервіс максимально ефективним і орієнтованим на клієнта.

Якщо у Вас виникли проблеми і Вам нема з ким проконсультуватися?

Зателефонуйте нам!

Ми можемо допомогти!

‎+38 067-454-18-70

Наші послуги
Кримінальні справи

захист і представництво інтересів у кримінальних виробництвах

Адміністративні справи

послуги щодо оскарження рішень суб’єктів владних повноважень в адміністративному судочинстві: рішення органів державної влади, місцевого самоврядування, органів фіскальної служби, поліцейських і т.д .;

Господарські справи

супровід господарської діяльності підприємств і підприємців від ведення договірної роботи до стягнення боргів і захисту в суді;

Юридичні консультації

розгорнуті письмові юридичні консультації з аналізу чинного законодавства, судової практики та перспективи (плану) відновлення права в будь-якій області суспільного життя;

Група компаній «Легальний бізнес»

Сьогодні, стикаючись з різноманітними труднощами в області права, специфічними ситуаціями, неможливо знайти з них гідний вихід без належної юридичної правової допомоги адвокатури високої кваліфікації. На це впливає маса різних чинників – бюрократизм, складні правові відносини, відсутність достатньої освіченості населення в правовій сфері.

Компетентні юридичні послуги ніколи не стануть зайвими у випадках, коли необхідно розібратися з уже виниклими проблемами. Без послуг адвоката в Києві не обійтися для попередження виникнення різних неприємних складнощів, при укладанні договорів, оформленні угод, проведенні операцій з майном і т.д. Своєчасна консультація адвоката в Києві гарантовано вбереже від фатальної помилки.

Надані нами послуги в сфері юриспруденції

Група компаній «Легальний бізнес» виступає юридичним, високонадійним радником на професійному рівні. Спектр юридичних послуг, які є в нашій компетенції, досить широкий:

 1. Представляємо інтереси клієнта в кримінальних виробництвах; надаємо належний захист;
 2. Супровід господарської діяльності підприємств і підприємців від ведення договірної роботи до стягнення боргів і захисту в суді;
 3. Розгорнуті консультації юридичного характеру в письмовому вигляді, що стосуються аналізу чинного законодавства, судової практики та перспективи (план) відновлення права в будь-якій області суспільного життя;
 4. Надаємо послуги в адміністративному судочинстві (оскарження рішень суб’єктів владних повноважень):
 • органів державної влади;
 • місцевого самоврядування;
 • державної фіскальної служби;
 • поліцейських і т.д.

Група компаній «Легальний бізнес» компетентно здійснює захист інтересів клієнтів в різних сферах права – кримінальна, адміністративна, господарське, адміністративно-деліктне, цивільне, сімейне, право інтелектуальної власності. І все це завдяки тому, що в нашій професійній команді складаються досвідчені фахівці, які знають свою справу і мають значний професійний досвід. Якісні послуги адвоката в Києві доступні вам в будь-який момент. Наша стратегічна діяльність базується на тому, що клієнт в судах отримує комплексне повноцінне юридичний супровід:

 • спочатку – консультація;
 • займаємося аналізом судової практики;
 • розробляємо лінію захисту;
 • збираємо необхідну доказову базу;
 • готуємо процесуальну документацію.

Адвокат в Києві – це надійний помічник і партнер у сфері юриспруденції

Наші можливості у вирішенні унікальних ситуацій не обмежуються співпрацею з фізичними особами, оскільки ми однаково успішно взаємодіємо і з юридичними особами будь-якої форми власності. Отриманий досвід – це прекрасна можливість, що дозволяє нашій команді надати вам юридичні послуги на будь-якій стадії знаходження вашого питання, максимально враховуючи інтереси клієнта і поставлені завдання перед нашими професіоналами.

Кожен клієнт для нас – це індивідуальний випадок, тому ми практикуємо персональний підхід, відповідно, в сфері юриспруденції ми надаємо послуги на високопрофесійному рівні. Розвинена партнерська мережа компаній дозволяє вирішувати нам будь-які питання, вельми успішно підтримуючи ділові відносини з партнерами в сфері послуг.

Адвокат в Києві завжди радий кваліфіковано допомогти вам. Причому, це рішення ваших проблем досвідченим фахівцем, а не юристом-новачком, який кожен свій шах сприймає як експеримент. Нам довіряють тому, що наші фахівці ретельно розбираються в будь-який ситуації, що виникла. Пропоновані нами послуги спрямовані на те, щоб виключити будь-яке посягання на ваші інтереси або професійно вас захистити, якщо таке посягання вже встановлено.

Ми здатні впоратися з багатьма складними завданнями, оскільки наші фахівці невпинно розвиваються, підвищують практичний досвід, рівень знань, удосконалюють методи роботи і особисті характеристики, тому змогли добитися істотних висот на ринку юридичних послуг і визнання клієнтів.

Провiдний адвокат компанії
ВОРОТИНЦЕВ ЄГОР ВАСИЛЬОВИЧ

СВІДОЦТВО ПРО ПРАВО НА ЗАНЯТТЯ АДВОКАТСЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ З 2007 РОКУ.

 • Магістр права;
 • Магістр з обліку і аудиту;
 • Аспірант Приватного вищого учбового закладу «Європейський університет»;
 • Досвід роботи в юридичних підрозділах господарюючих суб’єктів;
 • Досвід роботи в органах досудового розслідування і прокуратури;
 • Досвід активного представництва бізнесу в кримінальних, адміністративних і господарських справах.

СЕРТИФІКАТИ

Залишилися питання чи хочете замовити

консультацію адвоката?

Корисні статті
Захист виплат переселенців
За останні кілька років в Україні з'явилося нове масове явище - переселенці з Криму, а також Донецької та Луганської областей. Офіційна статистика стверджує, що їх чисельність становить більше 1,7 мільйона осіб. Необхідно відзначити, що поняття «біженець» і «переселенець» не еквівалентні. Статус біженця може бути наданий безстроково тільки іноземцям, вимушеним в силу тих чи інших обставин
детальніше
Повернення депозиту
У непростій фінансовій ситуації перебувають вкладники українських банків, оскільки на сьогоднішній день майже 80 цих фінустанов перебувають на етапі ліквідації або введення тимчасової адміністрації. У зв'язку з такими обставинами однієї з найгостріших проблем є повернення депозитів. Вирішення цих питань знаходиться у веденні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Потрібно пам'ятати, що в банках, які визнані
детальніше
Особливості права власності на нерухомість
За останні кілька років правила реєстрування права власності на нерухомість в Україні зазнавали багаторазові доопрацювання і вдосконалення. Результатом всіх нововведень став новий Порядок, дія якого розпочалося 1 січня 2016 року. Його основні особливості: · підсумковий висновок про реєстрацію формується тільки в електронному вигляді (тобто скасовані діючі досі свідоцтва на паперових бланках); · фінал
детальніше

У вас є питання? Ми допоможемо вирішити будь-яку проблему!

Ваше повідомлення відправлено! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.